Misyjne UWIELBIENIE – charytatywny koncert uwielbienia

Już 29 lipca wyjeżdżamy na doświadczenie misyjne w Kenii i Tanzanii. Cały czas zbieramy środki, które są potrzebne do zorganizowania rekolekcji oazowych, które tam poprowadzimy. Dlatego …

Serdecznie zapraszamy na KONCERT UWIELBIENIA!

Data: 28 czerwca 2025 (sobota), o 17:00
Miejsce: D.O.M. Wspólnoty Gwiazda Betlejemska (ul. Gdańska 40, Żukowo)
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/6J2CS7ZyJ

Będzie to czas dziękczynienia za niezwykłą moc Ewangelii, którą głosimy oraz wspólnej modlitwy za kraje misyjne i misjonarzy. Usłyszymy również świadectwo misjonarza, który już miał doświadczenie głoszenia Słowa Bożego w Afryce. Nie zabraknie przestrzeni dla dzieci, dlatego zapraszamy całe rodziny! Czekać będzie też na Was stoisko z różnymi ręcznie robionymi pamiątkami oraz mały kącik gastronomiczny. 

Wydarzenie jest charytatywne, ponieważ oprócz modlitwy chcemy również podarować naszym misjonarzom wsparcie materialne. Z tego powodu „wejście” na wydarzenie będzie za symboliczną dobrowolną ofiarę.

Zróbmy to razem! Wszystko po to, by Ewangelia była głoszona.

Chciałbyś dołączyć do tego dzieła, a nie możesz wziąć udziału w uwielbieniu?
Link do zrzutki znajdziesz tutaj: https://wspieram.oaza.pl/campaigns/filmkeni/