wSTAŃiSŁAW – już za tydzień!

Uwielbienie na arenie!

Wydarzenie w tym roku odbędzie się 20 września na Polsat Plus Arenie w Gdyni. Otwarcie bramek o 10:30.
 
Darmowe bilety do pobrania (do 18 września) i plan wydarzenia dostępne na:
 
Koncerty
  • Małe TGD
  • Anatom
  • Siewcy Lednicy
  • Michał Król
 
Konferencja:
Olga Juraszus i Natalia Kuroś ze szkoły uwielbienia „Jest Więcej”
 
Strefa influencerów:
  • Ks. Rafał czyli „Ksiądz z Osiedla”
  • Milena „Boża Tancerka”
  • Wojtek „Ślimak na Pustyni”
  • Martyna Mauricio
  • Irmina i Marcin Śliwińscy „CUDO.twórcy”.

I cała masa dobra, super ludzi i inspiracji 👏🔥❤️

Zrzutka: https://zrzutka.pl/wstanislaw