wSTAŃiSŁAW – już za tydzień!
Uwielbienie na arenie!
Wydarzenie w tym roku odbędzie się 20 września na Polsat Plus Arenie w Gdyni. Otwarcie bramek o 10:30.
Darmowe bilety do pobrania (do 18 września) i plan wydarzenia dostępne na:
Koncerty
- Małe TGD
- Anatom
- Siewcy Lednicy
- Michał Król
Konferencja:
Olga Juraszus i Natalia Kuroś ze szkoły uwielbienia „Jest Więcej”
Olga Juraszus i Natalia Kuroś ze szkoły uwielbienia „Jest Więcej”
Strefa influencerów:
- Ks. Rafał czyli „Ksiądz z Osiedla”
- Milena „Boża Tancerka”
- Wojtek „Ślimak na Pustyni”
- Martyna Mauricio
- Irmina i Marcin Śliwińscy „CUDO.twórcy”.
I cała masa dobra, super ludzi i inspiracji ![]()
![]()
![]()
Zrzutka: https://zrzutka.pl/wstanislaw

