Zaproszenie na Pierwszoponiedziałkową Eucharystię DK
Para diecezjalna Ania i Jarek Soleccy wraz z księdzem moderatorem Domowego Kościoła Markiem Górzyńskim pozdrawiają serdecznie z III Diecezjalnej Kongregacji Odpowiedzialnych w Białogórze.
Zapraszają jednocześnie na pierwszoponiedziałkową Eucharystię, która odbędzie się 2 marca o godz. 19:00 w Parafii pw. Chrystusa Króla w Gdyni na Małym Kacku.
Zgromadźmy się przy Chrystusie, aby razem na nowo doświadczać daru bycia wspólnotą i umacniać się Jego obecnością.
Do zobaczenia!

