55. rocznica święceń kapłańskich ks. Piotra Topolewskiego
Przedstawiciele Domowego Kościoła, Ania Solecka oraz ks. Marek Górzyński, odwiedzili ks. Piotra Topolewskiego z okazji 55. rocznicy jego święceń kapłańskich.
Była to okazja do wyrażenia wdzięczności pierwszemu moderatorowi Domowego Kościoła za jego wieloletnią posługę oraz za zapoczątkowanie dzieła pierwszoponiedziałkowych spotkań i Eucharystii, które do dziś jednoczą naszą wspólnotę.
W imieniu całego Domowego Kościoła dziękujemy księdzu Piotrowi za świadectwo wiary i troskę o rozwój naszej wspólnoty.

